Turkish Cuisine

Telif Hakkı

Bu web sitesindeki metinlerin, görsellerin ve diğer içeriklerin kullanımı aşağıdaki kural ve şartlara tabidir:

Bu web sitesindeki metin ve görsel dosyalar, ses ve görüntü örnekleri ile diğer içeriklerin mülkiyeti Türk Kültür Vakfı’na ait olup, aynı zamanda Telif Hakları ile ilgili diğer fikri haklar mevzuatı ve kurumları tarafından korunmaktadır. Bu sitedeki içeriklerin telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları,  Türk Kültür Vakfı’nın yanı sıra başka bireyler ve tüzel kişiliklere de tabi olabilir.

Türk Kültür Vakfı, bu sitedeki materyallerin Telif Hakları Yasası’nda tanımlandığı biçim ve aşağıda belirlenen amaçlar dışında kullanımını açık bir biçimde yasaklamaktadır.

Kullanım İzni

Korunmakta olan materyallerin kullanım izni, öğretim, staj, araştırma, eleştiri, yorum ve raporlama gibi ticari olmayan amaçları kapsamaktadır.

Aksi belirtilmediği takdirde, bu web sitesinden metin ve görsel malzeme yüklemek ve yazdırmak isteyen kullanıcılar aşağıda belirtilen kural ve şartlar dışında Türk Kültür Vakfı’nın yazılı izni olmadıkça hiç bir malzemeyi kullanamaz:

1.İçerikler sadece kişisel ve ticari olmayan eğitim amaçlarıyla kullanılabilir.
2.Kullanıcılar, basılı tüm çalışmalarında yazar ve kaynak belirtmek zorundadırlar.
3.Alıntılar, içerikle ilgili tüm telif hakları ve ilgili bilgileri içermeli; Türk Kültür Vakfı web sitesine atıfta bulunmalıdır.
4.Hiçbir içerik değiştirilemez, içeriğinde değişiklik yapılamaz.
5.Kullanıcılar bireysel dosya, görsel ya da metinlere uygulanan diğer tüm şartlar ve sınırlamalara uymak zorundadırlar.

Source: http://www.turkish-cuisine.org/privacy-16.html